173/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków w Sandefjord 2020

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2020 03:47

Firma dystrybucyjna z Sandefjord poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu, konfekcjonowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Start: od zaraz

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Sandefjord, Norwegia

Zakres zadań:

  • łatwa praca polegająca na umieszczaniu kosmetyków do opakowań kartonowych
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługa urządzeń

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zwinność, zaangażowanie, sumienność, solidność
  • motywacja, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • przejrzystą, norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • stabilne warunki – pracę na stałe
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • płatny urlop
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne, zapewnione są wynajęte mieszkania w cenie ok. 4000-5000 NOK miesięcznie
  • darmowy pakiet po podpisaniu umowy, w którego skład wchodzi norweska karta do telefonu z internetem oraz słownik
  • pomoc polskojęzycznego, delegowanego współpracownika

Aplikacja:

Nr. ref.: pk09/008/2020

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy sierpnia.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@proinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/008/2020

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6845f3723d8036dd