od 200/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu przekąsek fabryka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2022 02:11

Oferujemy zatrudnienie w fabryce spożywczej z Bergen od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych. Norwegia praca dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • Zatrudnienie w fabryce na produkcji spożywczej przekąsek solonych
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac nieskomplikowanych, manualnych ale w szybkim tempie
  • do zadań należy – pakowanie, kontrola jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, etykietowanie, zdejmowanie z linii produktu finalnego itp.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkość, energiczność, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność pracy pod presją
  • solidność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • system poleceń pracowniczych
  • opcja brania zaliczek raz na tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/09/22. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 382631af27ab8ae1