162,40/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka w restauracji pomoc kuchenna Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2022 00:39

Restauracja z Lillehammer zatrudni od zaraz osobę również bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w restauracji międzynarodowej na pełen etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pomoc w przygotowaniu dań, sprzątaniu, pracy na zmywaku
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie składników, wynoszenie śmieci, mycie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz
  • solidność, pracowitość, uczynność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • przestrzeganie zasad BHP
  • obowiązkowość, punktualność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • darmowe wyżywienie
  • ubezpieczenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • legalną, norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • dużą liczbę godzin pracy
  • premie wydajnościowe uznaniowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/08/22. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 11562dbf5920a332