156,80/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2019 01:04

Propozycja zatrudnienia we Fredrikstad na magazynie hurtowni odzieżowej. Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu i wysyłce zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie codziennych zadań na magazynie – zbieranie zamówień, pakowanie oraz wysyłka, przeprowadzanie kontroli stanu produktów, zabezpieczanie, aktualizowanie danych w komputerze, współpraca z innymi pracownikami oraz firmami logistycznymi, rozładunek dostaw, transport wewnętrzny
  • do zadań należeć będzie pilnowanie porządku, obsługa skanera, wózka paletowego i komputera

Wymagania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na zmianie nocnej
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze
  • znaczne dofinansowanie dań w stołówce

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 825deb6d7364b2e