165 brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2021 01:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Oslo przy produkcji czekolady. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji wyrobów czekoladowych oraz czekolad
  • zadania zlecane będą po przejściu szkolenia oraz treningu, zgodnie z posiadanymi predyspozycjami, zdolnościami czy doświadczeniem
  • prace to między innymi: obsługa, mycie oraz konserwacja urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, kontrola ciągłości, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolności manualne
  • pełna punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • zwinność, energiczność
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • legalną umowę o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/7/21

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 10960d6137d646e4