165/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji dań Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2017 22:57

Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii dla osób bez znajomości języka na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Bergen do podjęcia od zaraz dla 3 Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych, związanych z wytwarzaniem gotowych dań mrożonych
  • zadania będą przydzielane na bieżąco
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości składników, procesów produkcyjnych i wyrobów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie gotowego produktu oraz obsługę maszyn po uprzednim przeszkoleniu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość przyjazdu do miasta Gdańsk w celu podpisania umowy

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów
  • przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 92659b57440a5a83

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji dań Bergen”

  1. Witam bardzo serdecznie. Nazywam się Arkadiusz Grzduk. Mam 32 lata. Znam język Angielski z racji uczenia się go w Polsce, oraz w Wielkiej Brytanii w szkole . Posiadam własne auto,prawo jazdy kat b , zaświadczenie z sądu o niekaralności. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz . Nie posiadam żądny nałogów, alkoholowych czy palenia. Jeśli zainteresowałem państwa moją kandydaturą proszę o kontakt Tel 881 822 367 Arkadiusz Grzduk lub email na adres arek_alicja@wp.pl pozdrawiam i życzę miłego dnia