171/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka produkcja lodów fabryka Gjelleråse

  • Miasto: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2021 00:30

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce spożywczej z Gjelleråse bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii na produkcji lodów i deserów mrożonych. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Gjelleråse, Norwegia

Wynagrodzenie: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna w nowoczesnej fabryce spożywczej
  • zadania wykonywane będą w warunkach chłodniczych
  • pierwsze dni to szkolenie BHP, stanowiskowe oraz przydział uposażenia
  • pracownicy przydzielani będą do zadań zgodnie z posiadanymi predyspozycjami lub bazując na doświadczeniu
  • obowiązkiem będzie mieszanie, pakowanie, kontrola jakości, ustawianie maszyn produkcyjnych, foliowanie, przynoszenie surowców itp.

Zapewniamy:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • uczciwość, pracowitość, sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc przy relokacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na norweskich warunkach, podpisaną początkowo na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pełny etat
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania – prosimy o przekazanie tej informacji w drodze rekrutacji

Aplikacja:

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2021”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 766104df6df0f5e