158/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2021 03:02

Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu lodów. Tymczasowa oferta pracy w Norwegii od zaraz z zapewnionym odpłatnie zakwaterowaniem.

Transport do Norwegii obecnie możliwy jest jedynie przez Szwecję.

Stanowisko: pakowacz lodów

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od marca 2021

Obowiązki:

  • prosta praca produkcyjna w warunkach chłodniczych
  • zatrudnienie w fabryce na produkcji lodów przy wykonywaniu prac pomocniczych
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, pakowanie produktów, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz nieskomplikowane i powtarzalne prace manualne

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • sumienne przestrzeganie zasad BHP – w zakładzie rygorystycznie podchodzi się do odpowiedniej czystej odzieży, braku sztucznych paznokci, rzęs czy makijażu

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie na miejscu i opieka polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 6 miesięcy
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu pracowniczym w cenie 3800 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 509604b6e18131cf