168,20/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 00:35

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo od zaraz przy pakowaniu perfum markowych. Praca w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • łatwe, powtarzalne prace przy taśmociągu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie składanie pudełek, wkładanie do nich flakonu markowych perfum i zamykanie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duże zaangażowanie, odpowiedzialność
  • spostrzegawczość
  • zręczność
  • motywacja do podjęcia pracy w Norwegii
  • precyzja pracy

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy próbnej z możliwością przedłużenia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • pracę legalną od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych na miejscu
  • opieka i wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie w wynajmowanych pokojach

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 015/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 143621a12bc48e87