175/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla operatora wózka widłowego z j. angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 00:50

Propozycja zatrudnienia w Stavanger ze znajomością języka angielskiego na stanowisku operatora wózka widłowego. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie przy rozładunku-załadunku towarów.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Start: od zaraz

Miasto: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa wózka widłowego
  • praca na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów

Oczekiwania:

  • dostępność od grudnia 2018
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, zaangażowanie, niezawodność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • płatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt miesięczny to 4000 NOK
  • pracę od zaraz w oparciu o norweską umowę
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2018. Zatrudnienie od grudnia 2018.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 9695be6a5cb3fdd9