166,40/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na magazynie żywności w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2020 03:48

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie z żywnością w Bergen. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par także bez znajomości języka przy obsłudze zamówień (kompletowanie i przygotowanie palet do wysyłki).

Stanowisko: Pracownik – pomocnik magazynu z żywnością

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pilnowanie porządku w dokumentach oraz na magazynie
  • przyjmowanie dostaw
  • kontrolowanie towarów wychodzących i przychodzących
  • rozładunek dostaw
  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • kompletowanie zamówień

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialność, sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pracowitość, solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pracę dla par
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2020. Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8215ea2bf0b95bb7