164,60/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kanapek Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2019 03:18

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji kanapek, wrapów. Od zaraz legalne zatrudnienie w fabryce z Oslo dla par. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji kanapek, wrapów i sandwiczy
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników, obsługiwanie miksera, wagi, blendera itp.
  • obowiązkiem będzie porcjowanie składników oraz pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • badania z sanepidu
  • pracowitość
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • darmową pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • umowę norweską na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • pracę dla par

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/05/19. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji

ID ogłoszenia: 1475ccdcd3d24dfd

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kanapek Oslo 2019”

  1. Zuzkaaa123 na 18 maja 2019 @ 19:11

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt.