167/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 03:30

Proponujemy zatrudnienie we Fredrikstad przy pakowaniu ciastek. Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla par do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego z zapewnionym odpłatnym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy taśmie, polegająca na pakowaniu ciastek
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości ciastek oraz układanie ich po 9-12 sztuk i odkładanie do maszyny pakującej

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • bardzo dobra kondycja
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • gruntowne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące poprzez agencję pracy z opcją przedłużenia na dłużej bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • wsparcie przy przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:

Nr. ref.: pr1/001/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy sierpnia 2018 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr1/001/2018” prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

ID ogłoszenia: 975a516624289c6

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad”

  1. ruda1234 na 5 lutego 2018 @ 20:03

    witam jestesmy zainteresowani oferta pracy podaje nr 725460969 pozdrawiam ania

  2. Witam czy ta oferta nadal aktualna proszę o kontakt695680143

  3. MarcinAsia na 22 lutego 2018 @ 17:31

    Witam Prosze o tel 513829790