od 181,50/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie jako malarz z językiem angielskim

  • Miasto: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 grudnia 2016 04:17

Poszukujemy pracownika na stanowisko malarza w firmie budowlanej z Tromsø. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na budowie dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz
Miejsce zatrudnienia: Tromsø
Stawka godzinowa: od 181,50 NOK brutto na godzinę pracy, osoby posiadające ok. 10 letnie doświadczenie oraz dyplom zawodowy mogą liczyć na zarobki w wysokości 193,60 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowanie powierzchni – zabezpieczenie, położenie folii, wyrównanie ścian
  • malowanie ścian oraz sufitów

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języka angielskim
  • dużą zaletą bezie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • prawo do urlopu
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • pomoc w tłumaczeniu dokumentów
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałym terminie
  • rozwój i zdobycie doświadczenia
  • legalną, norweską umowę z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek i podatków

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • praca@silverhand.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-265515/

ID ogłoszenia: 699584f43ea4d724

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie jako malarz z językiem angielskim”

  1. Witam! jestem zainteresowany praą od zaraz, proszę o kontakt w.sasin20@gmail.com tel 513022915, 500816813.