185 brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie kosmetyków bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2022 01:38

Oferujemy zatrudnienie w Oslo na magazynie z kosmetykami dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: pracownik magazynu kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wakaty: 10

Zarobki: 185 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych w hurtowni kosmetycznej
  • zatrudnienie jako magazynier przy zbieraniu zamówień, przyjmowaniu i rozładunku dostaw, wprowadzaniu danych do systemu
  • do zadań należeć będzie również cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji, współpraca z innymi pracownikami i firmami oraz pilnowanie porządku

Oczekiwania:

  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • płatny urlop
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne zarobki oraz liczne dodatki do pensji podstawowej – np. darmowy parking na miejscu, paczki świąteczne, premie

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata z góry. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona dopiero z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 11/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 63563777d4fd740d