do uzgodnienia NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie RTV bez znajomości języka 2021 Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2021 00:30

Od zaraz zatrudnienie w Bergen na magazynie hurtowni sprzętu RTV. Oferta pracy w Norwegii 2021 dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu z RTV

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako pomocnik na magazynie ze sprzętem RTV
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw, rozładunek, pilnowanie porządku, obsługiwanie wózka paletowego, rozliczanie zwrotów itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, solidność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • norweską umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • pełne wsparcie na miejscu – pomoc przy tłumaczeniach dokumentów, dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • płatny urlop

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 04/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 43460675ee43df1e