do uzgodnienia NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie z oświetleniem z j. angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:23

Oferujemy zatrudnienie w Bergen od zaraz na magazynie hurtowni oświetlenia przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Norwegia praca bez znajomości języka norweskiego, ale konieczny będzie minimum komunikatywny angielski.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni oświetlenia

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie na magazynie w hurtowni oświetlenia z żarówkami, lampami, żyrandolami, itp
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem zamówień oraz przygotowywaniem towarów do wysyłki
  • niezbędne będzie odpowiednie zabezpieczenie towaru przed wysyłką aby nic nie uległo zniszczeniu

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka kondycja fizyczna
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • motywacja
  • komunikatywny angielski
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie z zakresu systemu informatycznego oraz BHP
  • praca na podstawie norweskiej umowy o pracę – początkowo na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/055/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 90556664f113c6be