156/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie słodyczy bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 06:58

Zatrudnimy osobę bez znajomości języka na stanowisko pakowacza w zakładzie z Oslo. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu słodyczy.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Zarobki: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na okres połowy roku z możliwością przedłużenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zadania:

  • przepakowywanie słodyczy do opakowań mniejszych
  • obsługiwanie maszyn do foliowania, ważenia itp.
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • gotowość do wyjazdu na 6 tygodni
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • oferta dotyczy zatrudnienia od zaraz na 6 tygodni
  • norweską umowę tymczasową
  • opcja wykupienia obiadu na miejscu za 100 NOK dziennie
  • wsparcie w szybkim rozliczeniu podatku przy końcu umowy
  • zamieszkanie częściowo dofinansowane przez pracodawcę, po stronie pracownika zostaje  50 NOK na dobę od osoby, komfort dobry

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/009/18

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od grudnia 2017 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/009/18

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 8475a7ec41e7d86e