169 brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu art. gospodarczych bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 00:16

Firma dystrybucyjna z Bergen poszukuje od zaraz 2 zmotywowanych pracowników do pracy w Norwegii przy pakowaniu art. gospodarczych bez znajomości języka norweskiego – konieczny jest angielski w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pakowacz / komisjoner

Miejsce pracy: Bergen

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 169 NOK brutto /godz

Start: sierpień 2016

Zadania:

Praca w firmie dystrybucyjnej zajmującej się handlem artykułami gospodarczymi takimi jak środki czystości (płyny do prania, detergenty, mopy, ścierki itp.) Zadaniem pracownika będzie pakowanie artykułów do wysyłki dla klientów detalicznych oraz firm. Asortyment pakowany jest zgodnie z listą zamówienia i następnie oklejany do transportu wraz z adresem nabywcy.

Wymagania:

– motywacja, szybkość, umiejętność pracy pod presją czasu

– znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym

– dyspozycyjność od sierpnia na minimum 3 miesiące

– gotowość do pracy na nadgodziny, jeśli będzie taka konieczność

– mile widziane osoby posiadające doświadczenie magazynowe lub pracujące wcześniej przy pakowaniu zamówień

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia

– zapewnione odpłatne zakwaterowaniem lub wsparcie przy samodzielnym wynajęciu mieszkania

– terminowe wypłaty należności

– telefoniczne wsparcie koordynatora znającego język norweski

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

“Pakowacz art. gospodarczych Bergen”

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1855797c4dbe206e