175 brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii sprzątanie biur na wieczornej zmianie Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 19:01

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Fredrikstad przy sprzątaniu biurowców na zmianie wieczornej. Mile widziane panie z doświadczeniem.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sprzątanie powierzchni biurowych w godzinach wieczornych. Pracownik porządkuje stanowiska pracy, wynosi śmieci, sprząta pokoje socjalne oraz toalety. Do zadań należeć będzie należyte zadbanie o porządek w części dla gości – poczekalni, recepcji oraz sal konferencyjnych.

Oczekiwanie:

  • samodzielność, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności i bezwzględna uczciwość
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • umowę norweską na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze i dostęp do świadczeń socjalnych
  • umowę na pełny etat bez możliwości wypracowywania nadgodzin
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zapewniamy wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania w niskiej cenie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 496568ec5fd54af2

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii sprzątanie biur na wieczornej zmianie Fredrikstad”

  1. witam jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem pracowałam w Norwegii w firmie sprzatajacej w oslo niestety pracodawca obiecal umowę ale nigdy jej nie dostałam pracowałam również przy sprzątaniu przedszkoli i prywatnych domow wiec znam się na robocie mój nr. tel 507425154 lub grzecznościowo do syna tel.4746243161 pozdrawiam