165/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu centrum handlowego Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2019 16:08

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu centrum handlowego. Zatrudnienie 2020 w Bergen od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego jako sprzątacz-sprzątaczka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie dbanie o porządek w centrum handlowym
  • jest to praca fizyczna
  • pracownik będzie odpowiedzialny za robienie obchodów i sprawdzanie czystości toalet – uzupełnianie środków higienicznych, ogólne sprzątanie, mycie podłóg
  • do zadań należeć będzie również opróżnianie koszy na odpady, mycie mechaniczne podłóg itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • dla najlepszych pracowników opcja podjęcia stałej współpracy
  • wyłącznie norweska umowa z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 3900 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki i premie
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca grudnia 2019. Zatrudnienie od 7 stycznia 2020.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 7965dfdf4b15c4dc