156,60/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii z językiem angielskim sprzątanie domów i mieszkań Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2021 00:29

Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań we Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: 156,60 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2021

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • zadania wykonywane są zgodnie z wymaganiami klientów – używanie chemii i detergentów mocnych lub ekologicznych
  • możliwe zlecenie jednorazowe lub regularne
  • w okresie wiosennym i jesiennym możliwe lepiej płatne zlecenia które polegają na sprzątaniu garaży, strychów, piwnic

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • energiczność, pracowitość
  • pełna dyskrecja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • pracę w elastycznych godzinach
  • zatrudnienie od czerwca 2021
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 87560ba67463d758