129,40/h NOK

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii bez języka zbiory truskawek i malin 2021

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2021 00:37

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy zbiorach malin i truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii 2021 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru malin i truskawek

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka godzinowa to 129,40 NOK na godzinę pracy – z koniecznością wyrabiania norm dziennych – konieczność zbierania 10 kg na godzinę truskawek oraz malin w wiaderko lub 18 opakowań o pojemności 300 gram malin na godzinę + dodatki za pracę ponad normę

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca sezonowa przy zbiorze owoców miękkich

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania w cenie 100 NOK dziennie w pokojach jedno lub dwuosobowych, z dostępem do wspólnej kuchni, toalety i pryszniców
  • dostęp do internetu do wifi
  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz do końca sierpnia bieżącego roku

Uwaga! Dojazd pracownik musi sobie zorganizować sam samochodem lub samolotem. Pracodawca może odebrać z lotniska. Ewentualnie istnieje opcja przyjazdu z innymi osobami autem, które będą się wybierać w najbliższych terminach.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 725686475

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-malin-i-truskawek-w-norwegii-CID4-IDKx6S9.html

ID ogłoszenia: 24860fbdb4de4c57