od 115/h brutto NOK

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii zbiory śliwek bez języka Magnor 2022

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2022 00:41

Od zaraz (wrzesień 2022) do podjęcia sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach owoców śliwek w sadzie z Magnor. Oferta bez znajomości języka obcego z zakwaterowaniem udostępnionym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik do zbioru śliwek

Miasto: Magnor, Norwegia

Pensja: minimum 115 NOK na godzinę pracy lub więcej na akord

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Umowa: na czas określony

Obowiązki:

  • praca przy ręcznych zbiorach i pakowaniu śliwek

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • zdyscyplinowanie, sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie zorganizowane w domkach kempingowych – koszt to 80 NOK na dobę
  • umowę norweską na okres około 6-8 tygodni

Aplikacja:

Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Szukam kandydatów na zlecenie mojego Norweskiego pracodawcy. Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski@onet.pl

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 7466309498258c39