Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

173,60/h brutto NOK

Od zaraz dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji pączków Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 27 stycznia 2019 02:00

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad 2019 dla osób bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par na produkcji pączków z dziurką (donuts).

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 173,60 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 4

Umowa: na 3 miesiące, dla najlepszych możliwość przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej – na produkcji donutów – pączków z dziurką
  • obowiązki będą rozdzielane w zależności od zmiany i aktualnego zapotrzebowania – np.: wyrób, wałkowanie ciasta, wykrawanie kształtów, przenoszenie, pieczenie, lukrowanie, ozdabianie, nadziewanie, pakowanie czy magazynowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • przyjazne nastawienie i umiejętność pracy w zespole
  • zmotywowanie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub wykształcenie gastronomiczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta w miejscu zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz na podstawie norweskiej umowy o pracę obowiązującej na 3 miesiące
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki
  • pomoc przy zorganizowaniu płatnego zakwaterowania na życzenie

Aplikacja:
Nr. ref.: pp/002/2019

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od lutego 2019 prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pp/002/2019

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID Ogłoszenia: 5265c4cf2ed376c3

190 liczba wyświetleń, 3 dzisiaj

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji pączków Fredrikstad”

  1. jestem gotowy na wjazd od zaraz.

  2. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt 883327041