150/h NOK

Od zaraz fizyczna praca Norwegia 2017 przy utrzymaniu zieleni Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 marca 2017 02:09

Poszukujemy pracownika fizycznego ze znajomością języka angielskiego do podjęcia sezonowej pracy w Norwegii przy utrzymaniu zieleni. Od zaraz zatrudnienie 2017 dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w ogrodnictwie
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Stawka godzinowa: 150 NOK na godzinę pracy
Czas trwania umowy: od kwietnia do grudnia 2017
Dyspozycyjność: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o utrzymanie terenów zielonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pielęgnowanie krzewów, trawnika, drzew i roślin oraz planowanie zieleni
  • zadania naprawcze i konserwacyjne na terenie parku – praca na dużych powierzchniach
  • cięcie i nadawanie kształtu drzewom, krzewom, trawnikom

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dużą zaletą będzie wykształcenie kierunkowe
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w kształtowaniu i cięciu trawników czy drzew

Zapewniamy:

  • około 48 godzin pracy na tydzień
  • odpłatnie zapewnione zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w Norwegii od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wypełniania poniższego formularza:

źródło: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=585:ogrodnik-stavanger-norwegia

ID ogłoszenia: 10758d5525824c2e

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca Norwegia 2017 przy utrzymaniu zieleni Stavanger”

  1. tylibaagnieszka na 22 sierpnia 2017 @ 10:16

    mam doswiadczenie mam 29 mieszkam w oslo nr +48 882 041 284