169/h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2019 01:02

Oferta aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Tønsberg przy przeprowadzkach firm, magazynów oraz klientów prywatnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym, wykonywana w zespole
  • współpracowanie w celu zdemontowania wszelkich towarów/mebli/sprzętów/akcesoriów, zabezpieczenia, transportu oraz rozładunku i zamontowania/złożenia na miejscu

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna oraz brak problemów zdrowotnych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do pracy w zespole
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • przyjazny i młody zespół
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę – pierwsza zostanie podpisana na 3 miesiące próbne,
  • kolejna na stałe
  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 9455dbd657e6088e