169/h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2018 02:33

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Tønsberg przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w grupie, o charakterze fizycznym
  • pracodawca ustala miejsca i przekazuje szczegółowy zakres prac zgodnie z ustaleniami z klientem
  • obowiązkiem będzie zabezpieczanie rzeczy klientów, demontaż, przenoszenie i załadunek na samochód dostawczy
  • po przewiezieniu do miejsca docelowego obowiązkiem będzie rozładunek i montaż lub rozpakowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • odpowiednią odzież do pracy
  • sumienne szkolenie i pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pracę na dłużej
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.pl

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 2835bc2647330da4