Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 158/h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii 2022 bez języka sortowanie paczek we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2022 01:18

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy sortowaniu paczek kurierskich. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka na magazynie logistycznym z Fredrikstad. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: od 158 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie logistycznym w centrum przeładunkowym
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie rozładunek, sortowanie i załadunek
  • dużo zadań powtarzalnych przy taśmie
  • ponadto obsługiwanie komputera, skanera, wózka itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie
  • wielozadaniowość
  • uczynność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność

Zapewniamy:

  • legalną umowę norweską
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zamieszkanie w kwaterach pracowniczych
  • system zmianowy i dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • pakiet dodatkowy w który wchodzi karta sportowa, imprezy integracyjne itp.
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 4656246d780ab518

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.