160 brutto/h NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przy sortowaniu owoców w Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lipca 2020 02:41

Również bez znajomości języka w rejonie Oslo do podjęcia fizyczna praca w Norwegii przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie 2020 dostępne od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy sortowaniu owoców

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 160 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na 6 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane będą w temperaturze pokojowej
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości, sortowanie oraz pakowanie owoców, głównie egzotycznych
  • praca wykonywana jest przy taśmie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii na najbliższe 6 miesięcy
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pensje liczone na podstawie stawek godzinowych + dodatki
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • w cenie 3500 NOK miesięcznie pracodawca zapewnia zakwaterowanie w dobrych warunkach

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca lipca 2020.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 1395f111b44bd8b3