160/h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka sortowanie owoców Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2020 02:44

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców egzotycznych. Zatrudnienie tymczasowe dla Polaków bez znajomości języka w Oslo na 6 miesięcy. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz owoców

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 160 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na pół roku

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca manualna przy sortowaniu owoców egzotycznych
  • zadania wykonywane są w komfortowej, siedzącej pozycji przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie również kontrolował jakość owoców

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dostępność na najbliższe pół roku
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie w postaci stawki podstawowej i dobrych dodatków
  • zatrudnienie od zaraz
  • norweską umowę o pracę na czas określony – 6 miesięcy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca lutego 2020.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4855e47d0e6aae71