160 brutto/h NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii – przeprowadzki bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lipca 2014 03:04

Poszukuję 2 pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy przeprowadzkach na terenie Drammen. Oferta bez języka norweskiego dla Polaków. Zatrudnienie na 3-4 miesiące z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Drammen i okolice
Zarobki: 160 NOK brutto
Liczba stanowisk: 2

Obowiązki:
– zabezpieczanie mebli do transportu
– wynoszenie mebli, sprzętu AGD i RTV z mieszkania
– załadunek dobytku klienta na samochód ciężarowy
– rozładunek na nowym miejscu i powtórne wnoszenie

Wymagania:
– siła fizyczna, wytrzymałość, dobre zdrowie
– umiejętność korzystania z pasów transportowych
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C
– ze względów bezpieczeństwa wymagamy aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:
– pracę na warunkach norweski na okres 3-4 miesięcy
– zakwaterowanie w mieszkaniu wynajętym przez pracodawcę (koszt 1800 NOK miesięcznie)
– dla najlepszych pracowników możliwość stałego zatrudnienia
– pomagam przy wszystkich sprawach formalnych

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com

Termin podjęcia pracy – od zaraz!

ID ogłoszenia: 25153c8652f1ea1f

10 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Norwegii – przeprowadzki bez języka Drammen”

  1. Witam, jesteśmy z kolegą w drammen i posiadamy doświadczenie na podobnym stanowisku. Gdy wysyłam na maila wyskakuje błąd, proszę o kontakt na jakkukor@gmail.com. Prace mozemy zaczac od zaraz. pozdrawiam

  2. Witam!
    Jestem zainteresowany Pańską ofertą pracy. Jestem młodym, energicznym i silnym fizycznie mężczyzną. NIe posiadam żadnych nałogów, znam język angielski w dobrym stopniu komunikatywnym. Pracę mogłbym podjąć od zaraz gdyż znajduję się w Oslo. Jeżeli jest Pan zainteresowany moją osobą proszę o odpowiedź mailowo radoslawgawkowski@wp.pl lub telefonicznie +47 96831651
    Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

  3. MichalBiegun na 22 lipca 2014 @ 10:48

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 691 889 195 bądź mailowo biegun.michal@wp.pl . Podejmę prace od zaraz. Silny 27 latek, angielski na dobrym poziomie. Bardzo zależy mi na tej pracy co będzie rzutowało na jakości wykonywanych obowiązków. Prace podejmę sam bądź z przyjacielem, 24 lata, bez nałogów, podstawowy norweski, angielski na poziomie bardzo dobrym. Pozdrawiam gorąco i czekam na kontakt. Michał

  4. dawido67 na 22 lipca 2014 @ 12:21

    Witam, jestem zainteresowany Pańską ofertą.Posiadam kurs na prowadzenie wózków widłowych, bez nałogów, angielski w stopniu komunikatywnym ,silny i zmotywowany do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o odpowiedź na dawido67@interia.pl

  5. mario2571 na 23 lipca 2014 @ 12:39

    Witam jestem zainteresowany pana ofertą posiadam, doświadczenie w tym kierunku jestem młodym sprawnym fizycznie mezczyzną prosze pana o kontakt manfred257@wp.pl lub 532505248

  6. dariusz338 na 24 lipca 2014 @ 15:26

    Jestem zainteresowny Pana ofertą.
    Posiadam aktualne zaswiadczenie o niekaralności oraz doswiadczenie w podobnej branzy w USA.
    Prosze o kontakt

  7. witam jestem zinteresowany pana ofertom pracy jest młodym sprawnym mezczyzną prosze o kontakt tel 506561997

  8. Witam serdecznie,

    Jestem zainteresowany Pańską ofertą. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C. Sprawny fizycznie, pracowity, uczciwy, sumienny. Tel. +48 606 996 897

  9. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Lat 20 bez nałogów, zdeterminowany podjęciem pracy od zaraz
    biegle posługuję się językiem Angielskim
    wysoka sprawność fizyczna,sumienny uczciwy, pracowity.
    kontakt : miniak110@wp.pl

    pozdrawiam

  10. piotrekbiedronka7272@wp.pl na 10 stycznia 2015 @ 14:28

    507277631 pracowalem w przeprowadzkach