od 158/h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy sortowaniu paczek bez języka 2022 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lutego 2021 00:15

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie 2022 na magazynie kurierskim we Fredrikstad od zaraz i bez znajomości języka norweskiego oraz doświadczenia.

Zatrudnienie planowane od marca 2022 zgodnie z deklarowanym luzowaniem obostrzeń w Norwegii.

Stanowisko: Sortowacz paczek – pracownik fizyczny

Pensja: od 158 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca w sortowni paczek – na magazynie firmy kurierskiej
  • obowiązkiem będzie obsługa taśmociągu, rozładunek, załadunek, sortowanie
  • w razie naruszenia ciągłości opakowania paczki konieczne jest spisanie raportu oraz odpowiednie zabezpieczenie

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • sumienność, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • samodyscyplina
  • dobra kondycja, zwinność, pracowitość, energiczność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie, również pod presją czasu

Oferujemy:

  • system zmianowy
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • prace do podjęcia od zaraz w oparciu o norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • umowę na pełny etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • gwarancję dobrego zarobki

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 99860301c0a99d37