173/h NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 bez języka na produkcji opakowań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2017 02:42

Proponujemy możliwość zatrudnienia 2017 w fabryce z Oslo na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla 3 chętnych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Zarobki: 173 NOK na godzinę pracy
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • wspieranie zadań produkcyjnych w fabryce opakowań kartonowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za cięcie arkuszy, sklejanie, składanie i pakowanie
  • przygotowywanie produktów do dystrybucji

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • przykładanie się do zadań
  • doświadczenie w pracy na produkcji albo adekwatne wykształcenie, przynajmniej zawodowe, poligraficzne
  • motywacja
  • chęć rozwoju

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • umowę o pracę za pośrednictwem agencji zatrudnienia
  • możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z pracodawcą
  • zamieszkanie na 3 pierwsze miesiące w cenie 2500 NOK/miesiąc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Norwegia praca na produkcji opakowań, Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 56958cb2d76ec09c

9 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 bez języka na produkcji opakowań Oslo”

  1. Adam Chądzyński na 20 marca 2017 @ 12:09

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą. Prosze o kontakt mailowy
    chadzynski.adam@gmail.com

  2. Andrii Danyliuk na 2 kwietnia 2017 @ 22:14

    Dzien Dobry, Jestem zainteresowany oferta. Proszę o kontakt mailowy
    gulman333@mail.ru

  3. Andrzej312 na 6 kwietnia 2017 @ 17:14

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Prosił bym o kontakt mailowy:
    andrzej.ksiezycki@wp.pl

  4. Dariusz290 na 13 kwietnia 2017 @ 10:17

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, znam angielski.Pracowałem w fabryce produkującej opakowania w Anglii.Proszę o kontakt email:straszewskidariusz35@gmail.com

  5. Jestem zainteresowany oferta wraz z kolega. Prosze o kontakt mailowy grts90@op.pl

  6. witam,jestem zainteresowany ofeta ,prosze o kontakt mailowy ,ais-elb@wp.pl

  7. Mariusz Derka na 18 kwietnia 2017 @ 10:19

    Wita, czy ogłoszenie nadal aktualne, jestem zainteresowany , proszę o kontakt (mariusz.derka@poczta.fm)

  8. JackStrong na 25 kwietnia 2017 @ 21:21

    witam jestem zainteresowany podjęciem pracy wraz z kolegą.Obaj znamy język angielski ,posiadamy prawo jazdy i własne auto,Proszę o kontakt na adres jaco410@vp.pl,z góry dzięki

  9. lukaszek1983 na 1 maja 2017 @ 19:49

    Witaąm jestem zainteresowany podjęciem pracy wraz kolega ,język angielski posiadamy własny transport. Proszę o kontakt (luki.hen983@wp.pl)
    Pozdrawiam