do uzgodnienia NOK

Od zaraz Malarz na budowie ogłoszenie pracy w Norwegii Bergen bez języka norweskiego

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2017 02:05

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Bergen dla budowlańców do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla malarza budowlanego bez znajomości języka norweskiego ale z komunikatywną umiejętnością porozumiewania się w języku angielskim.

Stanowisko: Malarz budowlany
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • prace wykończeniowe przy projektach budowlanych

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 3 letniego doświadczenia w pracy przy dużych projektach – szkoły, firmy, biurowce
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w grupie
  • referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • legalną pracę w Norwegii i sprawdzonych zleceniodawców
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w profesjonalnej firmie
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w jednoosobowym pokoju
  • darmowo zapewnioną odzież roboczą a także niezbędne narzędzia
  • pełne ubezpieczenie
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie składek emerytalnych
  • możliwość pobierania zasiłku na dzieci

Aplikacja:

Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać na adres:

  • cv@jobforce.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48798321128
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26eh5b/

ID ogłoszenia: 56958e55e74d80c3