do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca bez języka na magazynie części samochodowych Bergen 2021

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2021 01:05

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu oraz pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: od zaraz

Wakaty: 7

Obowiązki:

  • prace pomocnicze na magazynie hurtowni części samochodowych
  • kompletowanie towarów pod zamówienia
  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw, rozładunek
  • aktualizowanie bazy danych
  • generowanie dokumentów
  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • zdolność do wydajnej i bezkonfliktowej pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • samodyscyplina
  • sumienność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • niezawodność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • legalną umowę norweską z ubezpieczaniem, świadczeniami, odprowadzaniem podatku, prawem do płatnego urlopu
  • szkolenie stanowiskowe
  • solidne wynagrodzenie wypłacane terminowo na konto pracownika
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery do wynajęcia
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • profesjonalne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/05/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 912609587c82c339