162,40/h NOK

Od zaraz Norwegia praca bez języka dla pomocy kuchennej Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2021 01:50

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w restauracji z Lillehammer również bez znajomości języka. Norwegia praca dla pomocy kuchennej z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od lipca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym
  • obróbka składników oraz ich przynoszenie z magazynku/chłodni
  • obsługa urządzeń kuchennych
  • praca na zmywaku
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej współpracy dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu pracowniczym
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • opcja wykupienia jedzenia w cenie 100 NOK dziennie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/007/21. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 29760d5ba77e59dd