do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV Bergen 2022

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lutego 2022 01:57

Oferujemy zatrudnienie w Bergen na magazynie hurtowni RTV. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2022 od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika magazyniera w hurtowni ze sprzętem RTV
  • zadania wykonywane są na magazynie monitorowanym
  • pracownik będzie zajmował się pilnowaniem porządku, pakowaniem , zbieraniem zamówień – również na paletach, zabezpieczaniem, aktualizowaniem danych itp.

Oczekiwania:

  • pracowitość, motywacja
  • doświadczenie od zaraz
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczynność

Zapewniamy:

  • tanie zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w systemie zmianowym
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • zatrudnienie od zaraz na norweskiej umowie o pracę na pełny etat
  • system zmianowym
  • ubezpieczenie
  • pełne wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego koordynatora
  • wprowadzenie do zespołu oraz szkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 03/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 4096210e650cfdd7