od 165 brutto/h NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie obuwniczym Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 01:51

Zatrudnienie od zaraz na magazynie obuwniczym w Stavanger przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczej

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Termin: od lipca 2021

Umowa: na stałe

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie dostaw na magazynie – kontrola zgodności z dokumentacją, rozładunek, kontrola jakości
  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień
  • aktualizowanie bazy danych
  • generowanie dokumentacji
  • obsługiwanie sprzętów na magazynie – skanerów, komputera, wózka widłowego, itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • świadczenia socjalne
  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone przez koordynatora w języku polskim
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach, cena waha się w zależności od lokalizacji i standardu
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 07/21

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 97360cce017a40c4