do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z AGD Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2016 03:55

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni AGD od września 2016. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Start: od września 2016

Zakres zadań:

  • praca na magazynie dużej hurtowni ze sprzętem AGD
  • rozładunek dostaw
  • załadunek towarów na samochody ciężarowe
  • sprawdzanie stanów z dokumentacją i aktualizowanie baz danych
  • zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem
  • przygotowanie towaru do wysyłki wraz z zaadresowaniem

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość, zwinność, wydajność
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – wysokie wynagrodzenie, przyjazny zespół
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 5000 NOK na miesiąc – pracownik może znaleźć lokum samodzielnie

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 41/2016” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 18757ae6f2ce0cb9

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z AGD Fredrikstad”

  1. Witam.
    3 mężczyzn (20 lat, 20lat, 41lat) jest zainteresowanych ofertą pracy jako pracownicy magazynu w Fredrikstad. Jeden z nas posiada uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT. Mógłbym prosić o szczegółowe informacje na temat wynagrodzenia?
    Ile wynosi wynagrodzenie NETTO na godzinę dla jednego pracownika?
    Czy pośrednia firma agencji pracy pobiera tylko jednorazową opłatę w wysokości 300 NOK, czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty z tym związane?
    Czy 5000 NOK za zakwaterowanie jest ceną za jedną osobę czy ceną za mieszkanie?
    Ilu osobowe jest to mieszkanie?