od 168,40/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca 2022 bez znajomości języka na produkcji kanapek w fabryce z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2022 01:22

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Oslo od zaraz przy produkcji kanapek. Zakwaterowanie jest zapewnione odpłatnie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • proste, powtarzalne prace produkcyjne
  • samodzielne składanie kanapek
  • przygotowywanie składników – przynoszenie, mycie, obieranie, krojenie
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przeprowadzanie kontroli jakości procesów produkcyjnych i efektu końcowego
  • pakowanie
  • magazynowanie

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się
  • odwaga, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • punktualność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • energiczność
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • bezpieczne środowisko pracy
  • uposażenie pracownicze – środki ochronne, komplet odzieży
  • bardzo dobre zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • uczciwe wynagrodzenie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • norweską umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/003/22. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6796235f09c15525