152,40/h +zakwaterowanie NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej fabryka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2021 00:57

Oferujemy zatrudnienie w fabryce spożywczej z Bergen na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań mrożonych – pizzy

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od września 2021

Obowiązki:

  • łatwa praca na produkcji pizzy mrożonej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac produkcyjnych na różnych etapach, np.: pakowanie, porcjowanie składników, obsługiwanie urządzeń, przeprowadzanie kontroli jakości, poddawanie produktu obróbce termicznej itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu – wspiera on przy tłumaczeniach, dopełnianiu spraw urzędowych itp.
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie
  • zatrudnienie w nowoczesnym, propracowniczym zakładzie zapewniającym bezpieczne środowisko pracy
  • środki ochronne
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie do podjęcia już od września, możliwe późniejsze wyjazdy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2021.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 53061180a5fc3bde