152,40/h + zakwaterowanie NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy w fabryce Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2022 02:48

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bergen na produkcji pizzy. Oferta pracy w Norwegii 2023 dla chętnych bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pizzy

Zarobki: od 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin: od lutego 2022

Opis stanowiska pracy:

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność
  • pracowitość
  • przykładanie się do obowiązków
  • zmotywowanie
  • samodyscyplina
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • zakwaterowanie za darmo zorganizowane w kwaterach pracowniczych
  • zatrudnienie od lutego 2022
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • darmowe zamieszkanie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • solidne wynagrodzenie
  • środki ochrony indywidualnej
  • pracodawca w taki sposób zaangażował pracę by zapewnić w pełni bezpieczne środowisko pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna II połowy lutego 2022.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 98261e343603b300