od 145/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów 2018 Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2018 05:25

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji przy montażu rowerów. Propozycja zatrudnienia 2018 od zaraz w fabryce z Sandnes dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Sandnes, Norwegia

Stanowisko: Pracownik produkcji – przy montażu

Wynagrodzenie: 145 NOK na godzinę pracy brutto przez pierwsze 3 miesiące później podwyżka do 165 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: początkowo 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Opis zadań:

  • praca w fabryce zajmującej się produkcją rowerów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż elementów, zadania wykonywane będą za pomocą elektronarzędzi przy linii produkcyjnej
  • zadania są samodzielne
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolności manualne i techniczne
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność, dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia opcję odpłatnego zakwaterowania w pokojach 2-os koszt 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze i odprowadzanie wszelkich świadczeń oraz płacenie podatku
  • dostęp do świadczeń norweskich
  • możliwość samorealizacji
  • samodzielne stanowisko pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • dobre warunki i opiekę koordynatora polskojęzycznego na miejscu

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do połowy lutego 2018. Zatrudnienie po 15.02.2018

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 5915a76401bf2d50

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów 2018 Sandnes”

  1. Dawid Kuglin na 12 lutego 2018 @ 16:12

    Jestem zainteresowany praca ( produkcja rowerów) Dawid Kuglin

  2. Dominique1993 na 22 lutego 2018 @ 14:00

    Jestem zaineresowany jestem.w Oslo posiadam numer personalny.