163,84/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca 2018 bez znajomości języka pakowanie sera dla par Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 01:41

Aktualna propozycja zatrudnienia w Stavanger przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 163,40 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jako pakowacz sera
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za układanie plastrów sera żółtego na tackach
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych i dbanie o ciągłość produkcji

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność
  • samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i opcję pracy na dłużej
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3200 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do połowy sierpnia 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początek czerwca.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3555b656209b1bee

8 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca 2018 bez znajomości języka pakowanie sera dla par Stavanger”

  1. Lolek09876 na 5 sierpnia 2018 @ 12:10

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Mój adres mailowy karolstanczak79@wp.pl

  2. Rafalkowalenko@interia.pl na 8 sierpnia 2018 @ 08:42

    Jesteśmy zainteresowani ofertą
    Kontakt tel +48 693814830

  3. Michal ciecierski na 12 sierpnia 2018 @ 10:21

    Witam jeatem zainteresowany oferta 510508430

  4. Jesteśmy zainteresowani z chłopakiem ofertą pracy, proszę o kontakt 696 916 730

  5. Jesteśmy z dziewczyną bardzo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt 533 086 976

  6. Zainteresowany ofertą, proszę o kontakt! +48515204996

  7. Agawojcicka78 na 19 września 2018 @ 18:11

    Witam . Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Od kilkunastu lat pracuję w handlu jako sprzedawca w branży spożywczej . Wiem co to jest ciężka praca i zaangażowanie . W pracy cenię sobie punktualność i rzetelne podejście do powierzonych mi obowiązków .Mam ciężką sytuację finansową I obecnie szukam pracy w Stavanger .Nie mam małych dzieci Zakwaterowanie mnie nie interesuje ponieważ w Stavanger mam przyjaciół u których byłam już nie raz i u których mogłabym się zatrzymać . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i odpowiedz >
    E-mail agnieszkaw0912@onet.pl tel. +48 692-018-161

  8. Przemek1811 na 7 kwietnia 2019 @ 20:19

    Witam jestem zainteresowany z żoną ofertą pracy pracujemy na produkcji przemek1811@onet.pl