167/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 września 2018 03:26

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla Polaków – pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Fredrikstad przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 167/h NOK brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie ciastek po 8-12
  • jest to praca manualna w szybkim tempie
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • posiadanie aktualnych badań ze stancji sanitarnej
  • brak tatuaży, sztucznych paznokci, włosów czy rzęs, piercingu
  • przestrzeganie zasad BHP
  • schludność
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy próbnych
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • gruntowe przeszkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • uniform służbowy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Nr. ref.: pr1/009/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy lipca 2018 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr1/009/2018” prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

ID ogłoszenia: 5375b940f0154374