175/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca dla operatora wózka widłowego na magazynie z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2020 03:18

Oferujemy zatrudnienie dla operatora wózka widłowego na magazynie logistycznym w Oslo. Od zaraz oferta pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy rozładunku, załadunku towarów.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: od czerwca 2020

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej jako operator wózka widłowego
  • zadania zlecane osobie zatrudnionej to rozładunek dostaw, pilnowanie ładu, transport wewnętrzny itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • pełna samodzielność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej od czerwca 2020
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • płatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • uczciwe wynagrodzenie
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • uniform
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2020. Zatrudnienie od zaraz. Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 7885ec79f5497a3e