160-180/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca dla par bez języka na produkcji kosmetyków Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2019 01:19

Poszukujemy osób również bez znajomości języka w fabryce z Bærum na produkcji kosmetyków. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Bærum, Norwegia

Pensja: 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn produkcyjnych po przejściu odpowiedniego szkolenia wdrażającego
  • ponadto do zadań należy pakowanie gotowych produktów oraz nadzór nad procesami produkcyjnymi

Oczekiwania:

  • brak nałogów – w obrębie zakładu obowiązuje zakaz palenia
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto na wyjazd
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pełna punktualność, zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością
  • długotrwałe zatrudnienie
  • atrakcyjne benefity od pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/10/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 8735d8602c25a812