186-198/h NOK

Od zaraz Norwegia praca dla par bez języka pakowanie wędlin w Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2022 01:19

Oferujemy zatrudnienie w przetwórni spożywczej z Sarpsborg dla pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu wędlin. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: od 186 do 198 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na stanowisku pakowacza wędlin
  • obowiązkiem będzie nadzór nad jakością, dbanie o ciągłość i pakowanie wędlin krojonych

Oczekiwania:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do wykonywania zadań monotonnych, powtarzalnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • energiczność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • prawo do płatnego urlopu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 6000 NOK/para lub 4000 NOK/osoba
  • pary zapewnione mają wspólne lokum
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2022″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 32638a13803cfd8