164/h NOK

Od zaraz Norwegia praca dla pokojówki z j.angielskim sprzątanie hotelu Fredrikstad 2020

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2020 01:43

Oferujemy od zaraz zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na stanowisku pokojówki. Oferta pracy w Norwegii we Fredrikstad przy sprzątaniu hotelu od II połowy kwietnia 2020.

Stanowisko: Pokojówka – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy kwietnia 2020

Obowiązki:

  • praca jako pokojówka w hotelu polegać będzie na sprzątaniu pokoi oraz apartamentów gościnnych
  • zadania to codzienne porządkowanie pomieszczeń, uzupełnianie środków higienicznych oraz kompleksowe sprzątanie po wyjeździe gości

Oczekiwania:

  • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od II połowy kwietnia 2020
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • dobre warunki finansowe
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie 3 miesięcznej, norweskiej umowy o pracę
  • dla najlepszych pracowników opcja przedłużenia zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjna zniżka w restauracji pracowniczej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 295e8708dc13a04